بلوک سبک AAC

بلوک سبک هبلکس aac مقاوم در برابر آتش و حرارت

بلوک سبک هبلکس aac مقاوم در برابر آتش و حرارت

بلوک فرمستون یا همان بلوک aac هم نوعی بتن متخلخل سبک است که در ساختمان سازی برای دیوار چینی به جای آجر استفاده می‌شود. بلوک aac هبلکس نیز مانند تمام بتن‌های سبک، از پایه سیلیس ساخته شده است و ضد حرارت و آتش سوزی است. مقاومت حرارتی هبلکس مناسب ساختمان هایی است که در خطر آتش سوزی قرار دارند.

سیلیس دمای ذوب را به شدت بالا می‌برد و در مقابل حرارت، حالت عایق را دارد. بلوک سبک ساختمانی هبلکس نیز مانند دیگر بتن‌های سبک، توسط مهندسان و معماران سوئدی ابداع شده است و در حاضر با نام‌های ytong , hebelex در بازارهای اروپا عرضه می‌شود.
hebelex-هبلکس مورد نیاز مهندسین و همکاران محترم در صنعت ساختمان توسط هبلکس ایران ارایه می شود. چسب بلوک و ملات بلوک سبک با بهترین کیفیت آماده تحویل در تمام نقاط ایران می باشد.

هبلکس ایران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

کسب نتایج قابل قبول در آزمایش های متعدد مصالح سبک ساختمانی، حفظ و ارتقا دایمی کیفیت محصولات بلوک سبک AAC و چسب بلوک سبک، تنوع زیاد در ابعاد و اندازه و قیمت مناسب بلوک های سبک از جمله دلایل استقبال خوب مشتریان از هبلکس ایران می باشد.ما بلوک سبک مورد نیاز شما را به مناسبترین قیمت و بهترین کیفیت در هر جای ایران تقدیم و ارایه می کنیم

تلفن تماس : 09127910460

تلگرام : 09127910460