بلوک سبک AAC با بهترین قیمت و کیفیت

استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه در تولید بلوک سبک AAC - هبلکس سبک و مستحکم

بلوک سبک AAC ممتاز با بهترین کیفیت را از هبلکس ایران تهیه کنید

ساختمان سازی آسان با بلوك سبك AAC (فرمستون-ثرمستون-ترمستون)

كار با بلوك سبك AAC بسیار آسان است، می توان به راحتی همانند چوب بلوک سبک را برش داد، در بلوک AAC میخ كوبید و یا تاسیسات مكانیكی و الكتریكی ساختمان را در بلوك سبك جاسازی نمود.
خرید بلوک سبک و چسب بلوک و ملات هبلکس نیز به راحتی و بدون مشکلات سایر مصالح امکان پذیر است، زیرا بلوک سبک اتوکلاوی در بسته بندی و پکیج های منظم بر روی تریلی قابل حمل است و بارگیری و تخلیه آن بسیار سریع و راحت است.
دستمزد پروژه های بلوک سبک هبلکس در مقایسه با پروژه هایی که با مصالح آجر اجرا می شوند بسیار کمتر است.
مزیت استفاده از بلوک هبلکس (فرمستون) این است که مصرف ملات بلوک هبلکس(چسب بلوک هبلکس) کاهش پیدا می کند و بار وارده به ساختمان بسیار پایین می آید. ابعاد سازه نیز با استفاده از بلوک سبک ساختمانی هبلکس کاهش می یابد.
قیمت چسب بلوک سبک و قیمت بلوک سبک هبلکس ارزان و مقرون به صرفه است و در واقع هبلکس از مصالح سبک ساختمانی است که ساختمان سازی را بسیار کم هزینه کرده است.
تمام مراحل از تهیه بلوک سبک و چسب بلوک گرفته تا حمل و نقل مصالح و اجرای پروژه در مقایسه با مصالح قدیمی و سنتی بسیار سریعتر و ارزان تر است.

برتری های بلوک AAC

عایق صوتی و اکواستیک
مقاوم در برابر یخ زدگی
بهترین عایق حرارتی
ضد خورندگی و فرسایش
مواد اولیه ساخت و تولید بلوک سبک AAC

مواد اولیه ساخت و تولید بلوک سبک AAC

بلوک سبک AAC (بلوک هبلکس) نوعی بتن متخلخل است که از ترکیب سیمان، ماسه‌ی ریزدانه و حباب‌های هوا با اندازه‌های مختلف تولید می‌ شود. مهمترین مواد اولیه تشکیل دهنده بلوک سبک هبلکس سیمان ، ماسه بادی، مواد حباب ساز، آب و فوم می باشد.

بلوک سبک AAC (فرمستون-ثرمستون-ترمستون-هبلکس) چیست؟

بلوک سبک AAC، بلوک سبک هوادار اتوکلاو شده می باشد.
سطح بلوک AAC صاف است و نیاز به گچ و ندارد.
بلوک AAC دارای ویژگی های خاصی همچون عایق صوت و حرارت جهت حفظ و صرفه جویی در انرژی، مقاومت و استحکام بسیار بالا، وزن سبک جهت کاهش اثرات تخریبی زلزله، کارپذیری مطلوب نظیر سوراخکاری، شیارزنی، برش با اره و فرز می باشد.
بلوک سبک ساختمانی AAC مقاومت ساختمان در برابر زلزله و آتش سوزی و نیز فضای مفید ساختمان و سرعت احداث آن را افزایش می دهد.

سرعت پروژه های بلوک اتوکلاو شده هبلکس

از دیگر مزایای چشمگیر بلوک اتوکلاو شده از نوع دیواری، سرعت اجرای بالای آن است. به دلیل بزرگ بودن قطعات بلوک اتوکلاو شده هبلکس و در عین حال سبکی نسبی بلوک های AAC، سرعت دیوارچینی تا دو برابر مصالحی مانند آجر ، سفال و... می رسد. این مزیت، باعث صرفه جویی قابل ملاحظه ای در هزینه دیوارچینی می گردد.
سرعت پروژه های بلوک اتوکلاو شده هبلکس

مقایسه بلوک سبک هبلکس و آجر

بلوک سبک هبلکس از مصالح سبک ساختمانی است و برتری های بسیاری در مقایسه با آجر دارد

وزن سبک تر

یک عدد بلوک سبک هبلکس ۲۰*۲۵*۶۰ مطابق با 27 عدد آجر است، که با وزنی نصف یا کمتر از 27 عدد آجر می باشد

کارپذیری راحت تر

کارکردن و تعبیه امکانات در بلوک سبک هبلکس بسیار آسان است و به راحتی می توان آنرا اره کرد، درآن میخ کوبید و یا جای پریز یا کانال عبور سیم برق و لوله را در آن به وجود آورد
مقایسه بلوک سبک هبلکس و آجر

قیمت ارزان تر

قیمت بلوک سبک هبلکس در مقایسه با قیمت سایر مصالح قدیمی مثل آجر و بلوک سیمانی بسیار به صرفه است

عایق حرارتی بهتر

بلوک سبک هبلکس تولید شده از مواد اوليه مناسب حرارت را به‌ کندی انتقال می‌دهد و با مقاومتى بيش از پنج ساعت به‌ عنوان ديوار ضد آتش در ساختمان‌ها استفاده می شود

دریافت قیمت خرید بلوک سبک هبلکس و چسب بلوک 09127910460 - (۹۸+)

صرفه جویی مصالح ساختمانی با بلوک هبلکس

صرفه جویی مصالح ساختمانی با بلوک هبلکس

علاوه بر قیمت مناسب بلوک سبک AAC و چسب بلوک AAC که سبب کاهش هزینه پروژه ها شده است، اجرای پروژه های بلوک سبک نیز با در نظر گرفتن سرعت اجرا، به دستمزد کمتری احتیاج دارند، از طرفی خود سبکی مصالح یعنی بلوک سبک و چسب بلوک سبب شده است بارهای وارده به سازه بسیار کاهش می یابد و ابعاد سازه کوچکتر می شود، در نتیجه صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه مصالح مصرفی را به دنبال دارد.

نیروی مورد نیاز پروژه های بلوک سبک هبلکس (فرمستون-ترمستون-ثرمستون)

کارکردن با بلوک سبک AAC نیاز به تخصص خاصی ندارد.
با توجه به ابعاد بلوک هبلکس ایران و سهولت کار با آن، سرعت اجرا نیز نسبت به آجر، آجر سفال تا دو الی سه برابر افزایش می‌یابد.
می توان نسبت به حجم كار و محل اجرای كار تعداد نفرات را افزایش و كاهش داد ولی بعد از حمل مصالح به طبقات حداقل دو نفر جهت مسئولیت های زیر مورد نیاز است:

1- یك نفر استاد كار جهت چیدن بلوک سبک هبلکس و تراز و شاقولی كردن دیوار
2- یك نفر كارگر جهت ساختن ملات بلوک سبک هبلکس یا چسب بلوک هبلکس و رساندن مصالح به استادكار

معمولاً یك استادكار و یك كارگر روزی سی متر مربع دیوارچینی بلوک سبک AAC را انجام می‌دهند.

ملات بلوک سبک هبلکس

برای اتصال قطعات بلوک سبک AAC استفاده از ملات ماسه سیمان مناسب نمی باشد. ملات مخصوص بلوک سبک هبلکس با استفاده از چسب بلوک سبک هبلکس ساخته میشود.چسب بلوک AAC به رنگ سفید و یا خاکستری و در بسته بندی 25 و یا 30 کیلوگرمی عرضه میشود.آماده سازی ملات بلوک هبلکس بسیار ساده است. چسب بلوک سبک AAC به صورت خشک و بسته بندی شده به کارگاه ها حمل می شود و توسط کارکنان کارگاه با مقدار کمی آب مخلوط و آماده مصرف می گردد.
ملات بلوک سبک هبلکس

تولید و تامین بلوک سبک AAC

هبلکس ایران مفتخر است که توانسته قیمت نهایی بلوک هبلکس را به نفع مشتری کاهش داده و با برترین کیفیت، بلوک سبک AAC و چسب بلوک AAC را به مشتریان فعال در صنعت ساختمان تقدیم کند

بلوک سبک Autoclaved Aerated Concrete

دانستی های صنعتی و علمی بلوک سبک AAC،هبلکس، فرمستون، ثرمستون

تلگرام : 3189 691 901- (۹۸+)

تلفن تماس : 1184 892 912- (۹۸+)