بلوک سبک AAC

 aac بتن هوادار اتو کلاو شده (بلوک گازی اتوکلاوی) خرید چسب بلوک سبک

aac بتن هوادار اتو کلاو شده (بلوک گازی اتوکلاوی)

شاید این نوع از بتن های سبک را با برندهای معروف داخلی مانند بلوک سبک سیپورکس و یا بلوک سبک هبلکس می شناسید ولی واقعیت این است که در زمان حال چندین برند دیگر هم مشغول تولید این نوع از بتن سبک می باشند.
خصوصیت این نوع از بتن سبک بافت یکپارچه و نیز کیفیت اجرای آن است چرا که با توجه به ماشین آلات تولیدی بایستی محصول تولید شده از پیوند شیمیایی کامل بهره برده باشد و نیز ابعاد بتن سبک با دقت کمتر از یک میلیمتر بوده تا بتوان با چسب مخصوص به راحتی بلوک های بتن سبک را به یکدیگر چسباند.

متاسفانه در میان برخی تولید کنندگان داخلی بلوک سبک سیمانی این دو موضوع مهم رعایت نمیگردد و محصول تولیدی این دوستان دارای این دو ضعف بزرگ می باشد در حالی که می توان با اندک تغییراتی مشکل را برطرف نمود.
قیمت خرید بلوک هبلکس و قیمت خرید چسب بلوک سبک با در نظر گرفتن کیفیت های آن متغیر می باشد.شما می توانید جهت دریافت قیمت مصالح ساختمانی با هبلکس ایران تماس حاصل فرمایید.

هبلکس ایران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

کسب نتایج قابل قبول در آزمایش های متعدد مصالح سبک ساختمانی، حفظ و ارتقا دایمی کیفیت محصولات بلوک سبک AAC و چسب بلوک سبک، تنوع زیاد در ابعاد و اندازه و قیمت مناسب بلوک های سبک از جمله دلایل استقبال خوب مشتریان از هبلکس ایران می باشد.ما بلوک سبک مورد نیاز شما را به مناسبترین قیمت و بهترین کیفیت در هر جای ایران تقدیم و ارایه می کنیم

تلفن تماس : 09127910460

تلگرام : 09127910460