بلوک سبک AAC

چسب بلوک هبلکس یا ملات هبلکس استاندارد

چسب بلوک هبلکس یا ملات هبلکس استاندارد

با توجه به نوع بلوک فوم بتن، بلوک گازی بدون اتوکلاو و بلوک گازی اتوکلاوی اتصال قطعات با استفاده از ملات ماسه سیمان مناسب نمی باشد و خوشبختانه طی سالهای اخیر واحدهای تولید به منظور بالابردن کیفیت ساخت دیوار از چسب بلوک سبک و یا ملات بلوک سبک که مخصوص استحکام بلوک سبک است استفاده می کنند ، چسب بلوک aac به رنگ سفید و یا خاکستری و در بسته بندی 25 و یا 30 کیلوگرمی عرضه میشود.

قیمت چسب بلوک سبک هر کیلو در حدود 500 تومان است و با توجه به ضخامت کمتر کاملا به صرفه است.
در حال حاضر برای بلوکهای سبکدانه و به اصطلاح بلوک سیمانی توخالی ملات مصرفی به شکل ملات ماسه سیمان است که خوشبختانه برای این بلوکها نیز چسب مخصوص بلوک با ضخامت اجرای 3 میلیمتر تولید شده است قیمت ملات بلوک هر کیلو از این مواد 450 تومان است که در نوع زود گیر که در فاصله زمانی سه ساعت بعد اجرا دیوار کاملا یکپارچه عمل می کند این قیمت 600 تومان جهت هر کیلو ملات زودگیر است.
قیمت بلوك اتوکلاو شده (بتن سبک اتوکلاو شده)را از هبلکس ایران دریافت کنید. قیمت چسب بلوک سیمانی سبک به صورت روزانه اعلام می شود.

هبلکس ایران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

کسب نتایج قابل قبول در آزمایش های متعدد مصالح سبک ساختمانی، حفظ و ارتقا دایمی کیفیت محصولات بلوک سبک AAC و چسب بلوک سبک، تنوع زیاد در ابعاد و اندازه و قیمت مناسب بلوک های سبک از جمله دلایل استقبال خوب مشتریان از هبلکس ایران می باشد.ما بلوک سبک مورد نیاز شما را به مناسبترین قیمت و بهترین کیفیت در هر جای ایران تقدیم و ارایه می کنیم

تلفن تماس : 09127910460

تلگرام : 09127910460