بلوک سبک AAC

مزایا بلوک سبك هبلکس-فرمستون-ثرمستون

مزایا بلوک سبك هبلکس-فرمستون-ثرمستون

سبكی وزن بلوک سبک هبلکس ایران: ۵۵۰ الی ۶۰۰ كیلوگرم در متر مكعب.
صرفه‌جویی در مصرف فولاد توسط هبلکس ایران : با توجه به سبكی بلوك سبك هبلکس یا فرمستون بار مرده ساختمان كاهش می‌یابد به همین دلیل مصرف فولاد كاهش می‌یابد.
بر خلاف مصالح معمولی مثل آجر و سفال، بلوک aac را می‌توان سوراخ نمود، میخ در بلوک aac کوبید و یا بلوک aac را برش زد.

عایق بودن حرارتی بلوك سبك فرمستون كه باعث كاهش هزینه های سرمایش و گرمایش ساختمان می‌گردد. مقاومت حرارتی هبلکس در میان مصالح سبک ساختمانی بسیار بالاست.
با توجه به صاف بودن سطح دیوارهای چسبیده شده با بلوك سبك فرمستون در مصرف مصالح پوششی (گچ و خاك‌گچ) صرفه‌جویی می‌شود حتی در صورت اجرای دقیق می‌توان خاك گچ را حذف نمود و فقط گچ سفید را استفاده نمود.
سرعت اجرای بلوک سبک ساختمانی هبلکس-ثرمستون نسبت به مصالح سنتی سریع تر و راحت تر است.
از تمامی ضایعات بلوك سبك فرمستون-ثرمستون می‌توان به عنوان پوكه در كف سازی استفاده كرد و در نتیجه هیچگونه نخاله‌ای ایجاد نمی‌شود.
هبلکس ایران بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بلوک سبک هبلکس را به همکاران عزیز ساختمانی و مهندسین تقدیم می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.

هبلکس ایران تولید کننده بلوک سبک AAC چسب بلوک سبک

درباره ما

کسب نتایج قابل قبول در آزمایش های متعدد مصالح سبک ساختمانی، حفظ و ارتقا دایمی کیفیت محصولات بلوک سبک AAC و چسب بلوک سبک، تنوع زیاد در ابعاد و اندازه و قیمت مناسب بلوک های سبک از جمله دلایل استقبال خوب مشتریان از هبلکس ایران می باشد.ما بلوک سبک مورد نیاز شما را به مناسبترین قیمت و بهترین کیفیت در هر جای ایران تقدیم و ارایه می کنیم

تلفن تماس : 09127910460

تلگرام : 09127910460